Fulger Community 2017
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru Denis(Mafia)!Lasatil sa vada mesajul.

In jos

Pentru Denis(Mafia)!Lasatil sa vada mesajul. Empty Pentru Denis(Mafia)!Lasatil sa vada mesajul.

Mesaj Scris de An0nymus Sam Ian 07, 2017 1:55 pm

Denis dupa cum sti mi-ai dat ban permanent am inteles dar tu nu te-ai gandit cat am tinut la server,cat am muncit pentru functia de helper,cat ne-am distrat si tu mi-ai dat ban permanent dintr-o prostie(prostie adica:doar pentru ca nu mi se parea corect ce ai facut Majko doar ca are el in plm mai multe ore ii dai up,mie care joc in plm de 5 wipe te comporti de parca nici nu am existat)Sper sa fi citit acest mesaj.Imi cer scuze,dar se pare ca nu imi pot exprima niciodata opinia.Stiu ca o sa vezi acest mesaj si o sa imi dai ban si pe forum dar macar citeste mesajul te rog!Imi cer scuze,daca ai sa ma ierti si o sa imi dai unban te rog i-ami functia de helper 2 si numi da nici 1,se pare ca nu merit din vorbele tale.Lasama doar sa mai stau pe server pentru ca eu o sa ma tin de server pana se inchide,mereu mi-a placut si nu ma intereseaza functiile mi-a placut serverul pentru ca te-am descoperit pe tine cel mai tare baiat pe care il stiu(Nu vreau sa par lingusitor)Asta e adevarul!




VA ROG LASATIL PE DENIS(MAFIA) SA CITEASCA MESAJUL VA ROG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cu drag An0nymus(Ban permanent)Imi pare rau!

An0nymus

Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/01/2017

Sus In jos

Pentru Denis(Mafia)!Lasatil sa vada mesajul. Empty Re: Pentru Denis(Mafia)!Lasatil sa vada mesajul.

Mesaj Scris de An0nymus Sam Ian 07, 2017 1:56 pm

Denis lasami un mesaj cu explicatia ta!Nu imi pasa de server,dar vreau sa tinem legatura pentru ca esti de treaba!

An0nymus

Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/01/2017

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum