Fulger Community 2017
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru Denis cu drag An0 cinteste te rog!

In jos

Pentru Denis cu drag An0 cinteste te rog! Empty Pentru Denis cu drag An0 cinteste te rog!

Mesaj Scris de An0nymus Sam Ian 07, 2017 2:06 pm

Denis dupa cum sti mi-ai dat ban permanent am inteles dar tu nu te-ai gandit cat am tinut la server,cat am muncit pentru functia de helper,cat ne-am distrat si tu mi-ai dat ban permanent dintr-o prostie(prostie adica:doar pentru ca nu mi se parea corect ce ai facut Majko doar ca are el in plm mai multe ore ii dai up,mie care joc in plm de 5 wipe te comporti de parca nici nu am existat)Sper sa fi citit acest mesaj.Imi cer scuze,dar se pare ca nu imi pot exprima niciodata opinia.Stiu ca o sa vezi acest mesaj si o sa imi dai ban si pe forum dar macar citeste mesajul te rog!Imi cer scuze,daca ai sa ma ierti si o sa imi dai unban te rog i-ami functia de helper 2 si numi da nici 1,se pare ca nu merit din vorbele tale.Lasama doar sa mai stau pe server pentru ca eu o sa ma tin de server pana se inchide,mereu mi-a placut si nu ma intereseaza functiile mi-a placut serverul pentru ca te-am descoperit pe tine cel mai tare baiat pe care il stiu(Nu vreau sa par lingusitor)Asta e adevarul!



An0nymus

Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/01/2017

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum